1. hrací den - Středa 14. 2. 2024, 19:00, Xbowling Strašnice, Xbowling Strašnice
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
19:00 - 19:27 |
Fenix |
- |
3 koule |
BK Nedohoz |
- |
Master Praha |
JIMATO |
- |
Challenger |
2. |
19:30 - 19:57 |
BK Nedohoz |
- |
JIMATO |
Master Praha |
- |
Fenix |
Challenger |
- |
3 koule |
3. |
20:00 - 20:27 |
3 koule |
- |
BK Nedohoz |
Fenix |
- |
Challenger |
Master Praha |
- |
JIMATO |
4. |
20:30 - 20:57 |
Challenger |
- |
Master Praha |
JIMATO |
- |
3 koule |
Fenix |
- |
BK Nedohoz |
5. |
21:00 - 21:27 |
JIMATO |
- |
Fenix |
Challenger |
- |
BK Nedohoz |
3 koule |
- |
Master Praha |
2. hrací den - Pondělí 18. 3. 2024, 19:00, Xbowling Žižkov, Xbowling Žižkov
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
19:00 - 19:27 |
3 koule |
- |
BK Nedohoz |
Master Praha |
- |
Challenger |
Fenix |
- |
JIMATO |
2. |
19:30 - 19:57 |
Master Praha |
- |
Fenix |
Challenger |
- |
3 koule |
JIMATO |
- |
BK Nedohoz |
3. |
20:00 - 20:27 |
BK Nedohoz |
- |
Master Praha |
3 koule |
- |
JIMATO |
Challenger |
- |
Fenix |
4. |
20:30 - 20:57 |
JIMATO |
- |
Challenger |
Fenix |
- |
BK Nedohoz |
3 koule |
- |
Master Praha |
5. |
21:00 - 21:27 |
Fenix |
- |
3 koule |
JIMATO |
- |
Master Praha |
BK Nedohoz |
- |
Challenger |
3. hrací den - Úterý 23. 4. 2024, 19:00, Xbowling Prosek Duo, Xbowling Prosek
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
19:00 - 19:27 |
Master Praha |
- |
BK Nedohoz |
JIMATO |
- |
Challenger |
Fenix |
- |
3 koule |
2. |
19:30 - 19:57 |
3 koule |
- |
Challenger |
BK Nedohoz |
- |
JIMATO |
Master Praha |
- |
Fenix |
3. |
20:00 - 20:27 |
Challenger |
- |
Master Praha |
Fenix |
- |
BK Nedohoz |
3 koule |
- |
JIMATO |
4. |
20:30 - 20:57 |
JIMATO |
- |
Fenix |
Master Praha |
- |
3 koule |
Challenger |
- |
BK Nedohoz |
5. |
21:00 - 21:27 |
BK Nedohoz |
- |
3 koule |
Challenger |
- |
Fenix |
JIMATO |
- |
Master Praha |
4. hrací den - Středa 5. 6. 2024, 19:00, Xbowling Prosek Duo, Xbowling Prosek
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
19:00 - 19:27 |
Challenger |
- |
Master Praha |
Fenix |
- |
JIMATO |
3 koule |
- |
BK Nedohoz |
2. |
19:30 - 19:57 |
BK Nedohoz |
- |
JIMATO |
Master Praha |
- |
Fenix |
Challenger |
- |
3 koule |
3. |
20:00 - 20:27 |
JIMATO |
- |
Challenger |
3 koule |
- |
Master Praha |
BK Nedohoz |
- |
Fenix |
4. |
20:30 - 20:57 |
Fenix |
- |
3 koule |
Challenger |
- |
BK Nedohoz |
JIMATO |
- |
Master Praha |
5. |
21:00 - 21:27 |
Master Praha |
- |
BK Nedohoz |
JIMATO |
- |
3 koule |
Fenix |
- |
Challenger |